Kaltek Makina

  • Telefon +90-326 - 451 23 87 / 88

  • Email info@kaltek.com.tr

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

BİZ BİR TAKIMIZ
Bizi yarınlara taşıyacak ve rekabet ortamında farklılaştıracak özelliklere sahip olmak için hep birlikte çalışıyor, profesyonel yönetim anlayışı ile sorumluluklarımızı paylaşıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ
Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına önem vermek ve bu doğrultuda yenilikçi-yaratıcı, pratik ve fark yaratan icatlar çıkarıyor, çözümler sunuyor ve her gün müşterimizin gözünden bakıyoruz.

KALTEK MAKİNALI OLMAK
Kaltek Makina’ yi bugünkü başarılı çizgisine ulaştıran en önemli faktörlerden biri de nitelikli ve dinamik kadrosudur. "KALTEK MAKİNALI" olmak, işte bu yetenekli genç kadroya katılmaktır.

KALTEK MAKİNA’da fikirleriniz değerlidir. Bilgi ve deneyimlerinizi sektörde fark yaratmanızı sağlayacak şekilde kullanmanıza olanak sağlayan sıra dışı bir çalışma ortamına sahiptir.

Her "KALTEK MAKİNALI", işinin lideri, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmasının yanında bilgi ve deneyimi ile firmasını temsil eder. Gerek firma içi gerekse firma dışı yaşamında daima bu bilinçle hareket eder.

Her " KALTEK MAKİNALI" kurumunun hedeflerini kendi hedefleri olarak benimser ve bu hedefleri gerçekleştirme yolunda azami gayret gösterir.

Her " KALTEK MAKİNALI " firma içi ve firma dışı rekabet ortamı ilkelerine uygun hareket eder, müşterilerine ve çalışma arkadaşlarına saygılıdır.
 

AMAÇLARIMIZ
1. Önceliği insana veren bir kurumsal anlayış ve dünya görüşü ile insan ve makine örnek ilişkisini oluşturmak. 
2. Kaltek Makine’yi ileriye taşıyacak, kişisel ve mesleki nitelikleri yüksek bireyleri kaliteli kadromuzda görevlendirmek. 
3. Ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için artan değerler yaratarak uzun vadeli, sağlıklı ve devamlı bir işbirliği içinde beraber kazanmak. 
4. Dünya pazarlarındaki yüksek kalite ve performans gelişimini titizlikle izleyerek uluslararası alanda başarılarımızın sürekliliğini sağlamak. 

KALTEK MAKİNA AİLESİNE KATILIN
Firmamızda insan kaynakları planlamasıyla belirlenen gereksinimler doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz çalışan istihdam ediyoruz. 
Adaylar, önce başvurdukları pozisyon ile ilgili olarak ilgili birim yöneticileri ile veya birim yetkililerinin katıldığı görüşmelere davet edilir. Görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylar için yapılan değerlendirmelerin ardından Kaltek Ailesi'ne katılırlar.